Dziś, 11 bm., w urzędzie miasta odbyła się narada szefów obrony cywilnej z terenu Jarosławia w zakresie zarządzania kryzysowego.
W naradzie udział wzięli dyrektorzy, kierownicy i pracownicy zakładów pracy, szkół, przedstawiciele KP Policji, KP Państwowej Straży Pożarnej, jednostki wojskowej i pracownicy UM realizujący zadania z zakresu zarządzania kryzysowego i obrony cywilnej.
Dyskutowano o zagrożeniach wynikających z sytuacji geopolitycznej w Europie, aktów terroru, kryzysu imigracyjnego.
– Współpraca poszczególnych służb i instytucji przy realizacji zadań z zakresu przeciwdziałania współczesnym zagrożeniom oraz właściwego przepływu informacji jest niezwykle ważna – mówił burmistrz.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze