Reklama

Szefowie obrony cywilnej dyskutowali o zagrożeniach

Dziś, 11 bm., w urzędzie miasta odbyła się narada szefów obrony cywilnej z terenu Jarosławia w zakresie zarządzania kryzysowego.

W naradzie udział wzięli dyrektorzy, kierownicy i pracownicy zakładów pracy, szkół, przedstawiciele KP Policji, KP Państwowej Straży Pożarnej, jednostki wojskowej i pracownicy UM realizujący zadania z zakresu zarządzania kryzysowego i obrony cywilnej.

Dyskutowano o zagrożeniach wynikających z sytuacji geopolitycznej w Europie, aktów terroru, kryzysu imigracyjnego.

– Współpraca poszczególnych służb i instytucji przy realizacji zadań  z zakresu przeciwdziałania współczesnym zagrożeniom oraz właściwego przepływu informacji jest niezwykle ważna  mówił burmistrz.      


fot.Małgorzata Młynarska UM Jarosław
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama