Reklama

Szkoda osiedlowej zieleni

19/05/2019 07:51

– Jestem mieszkańcem osiedla Rycerskiego. Notorycznie obserwuję tam kierowców rozjeżdżających trawniki. Wszystko przez to, że część z nich parkuje na nich swoje samochody, co uważam za naprawdę kiepski pomysł.

Po pierwsze, taki sposób parkowania niszczy osiedlową zieleń, a po drugie zupełnie nie wiem, z czego takie zachowanie wynika, bo bywa, że miejsce postojowe akurat jest wolne, a kierowca i tak woli postawić auto na pasie zieleni. Taka sytuacja powtarza się na ulicy Sikorskiego, podobną obserwuję też na Glazera, gdzie osiedlowe chodniki także traktuje się jak parkingi. Co roku ktoś tę trawę strzyże, pielęgnuje, a potem kto inny niszczy efekt tych zabiegów. Drodzy kierowcy, szkoda przyrody.
Przemyślanin
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    scd - niezalogowany 2019-05-19 08:25:08

    To nie tylko Rycerskie[niestety] a ja sie pytam gdzie jest Straż Miejska?to samo jest z parkowaniem na chodnikach!!brak możliwości przejscia,a o wózku mozna zapomnieć

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2019-05-19 12:23:28

    Ludzie mądrzy maja to do siebie,ze zanim coś zrobią to dokładnie to przemyślą.Wystarczy tylko prawie nic nie kosztujące ograniczniki parkingu jak to jest prawie wszędzie tylko nie u nas. Dla naszych decydentów spółdzielczych  jest to zbyt trudne.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Theo Kogan - niezalogowany 2019-05-19 15:39:39

    ''Co roku ktoś tę trawę strzyże, pielęgnuje, a potem kto inny niszczy efekt tych zabiegów''?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!??!?!?!??!?SŁUSZNIE KLNIESZ NA KOSIARZY. KOSZENIE TRAWY SZKODZI I NIE MA WIĘKSZEGO SENSU - INNPOLAND.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama