– Jestem mieszkańcem osiedla Rycerskiego. Notorycznie obserwuję tam kierowców rozjeżdżających trawniki. Wszystko przez to, że część z nich parkuje na nich swoje samochody, co uważam za naprawdę kiepski pomysł.
Po pierwsze, taki sposób parkowania niszczy osiedlową zieleń, a po drugie zupełnie nie wiem, z czego takie zachowanie wynika, bo bywa, że miejsce postojowe akurat jest wolne, a kierowca i tak woli postawić auto na pasie zieleni. Taka sytuacja powtarza się na ulicy Sikorskiego, podobną obserwuję też na Glazera, gdzie osiedlowe chodniki także traktuje się jak parkingi. Co roku ktoś tę trawę strzyże, pielęgnuje, a potem kto inny niszczy efekt tych zabiegów. Drodzy kierowcy, szkoda przyrody.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To nie tylko Rycerskie[niestety] a ja sie pytam gdzie jest Straż Miejska?to samo jest z parkowaniem na chodnikach!!brak możliwości przejscia,a o wózku mozna zapomnieć
Ludzie mądrzy maja to do siebie,ze zanim coś zrobią to dokładnie to przemyślą.Wystarczy tylko prawie nic nie kosztujące ograniczniki parkingu jak to jest prawie wszędzie tylko nie u nas. Dla naszych decydentów spółdzielczych jest to zbyt trudne.
''Co roku ktoś tę trawę strzyże, pielęgnuje, a potem kto inny niszczy efekt tych zabiegów''?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!??!?!?!??!?SŁUSZNIE KLNIESZ NA KOSIARZY. KOSZENIE TRAWY SZKODZI I NIE MA WIĘKSZEGO SENSU - INNPOLAND.PL
Jak zwykle znajdzie się jakiś społecznik , któremu wszystko przeszkadza .
Jeśli jest tam założona Wspólnota Mieszkaniowa to za zgoda więcej niż 50% właścicieli można przeznaczyć stosowna część z Funduszu Remontowego właśnie na zamontowanie słupków , ograniczników -nieważne jak zwał i problem musi zniknąć , bo każdy , nawet najgłupszy właściciel auta zadba o swoje 4 koła , i nie wjedzie na trawnik
Odnosząc się do powiązanej z artykułem fotografii. Jeżeli pojazdy parkujące od strony kościoła nie "wjechałyby" na trawnik pozostałaby przestrzeń na przejazd zbyt mała. Z kolei parkowanie jednostronne to marnotrawstwo miejsca. Aż prosi się o poszerzenie obszaru parkingu o jakieś 1,0 -1,5m. Niestety pojazdów przybywa. Wszystkich mobilnych malkontentów proszę aby pozostawiali swoje pojazdy na oddalonych od mieszkania miejscach parkingowych :)
W tym przypadku cały lament o jakieś 0,5mb pasa zieleni. Ciekawe czy z takim samym żalem o utraconą zieleń komentujecie powstały niedawno parking przy kościele. Przecież tam też "zamurowano" trawę. Czyżby moje jest mojsze?! Obłuda!!!!
To nie tylko Rycerskie[niestety] a ja sie pytam gdzie jest Straż Miejska?to samo jest z parkowaniem na chodnikach!!brak możliwości przejscia,a o wózku mozna zapomnieć
Ludzie mądrzy maja to do siebie,ze zanim coś zrobią to dokładnie to przemyślą.Wystarczy tylko prawie nic nie kosztujące ograniczniki parkingu jak to jest prawie wszędzie tylko nie u nas. Dla naszych decydentów spółdzielczych jest to zbyt trudne.
''Co roku ktoś tę trawę strzyże, pielęgnuje, a potem kto inny niszczy efekt tych zabiegów''?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!??!?!?!??!?SŁUSZNIE KLNIESZ NA KOSIARZY. KOSZENIE TRAWY SZKODZI I NIE MA WIĘKSZEGO SENSU - INNPOLAND.PL