Raz w tygodniu ratownicy medyczni szkolą korzystających z pływalni i innych obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu z pierwszej pomocy przedmedycznej. Biorą w nich udział dorośli, ale nie brakuje też dzieci. Szkolenia są prowadzone przez całe wakacje.
Z takich szkoleń już skorzystało kilkadziesiąt osób. Prowadzone również w ubiegłym roku cieszyły się dużym zainteresowaniem. Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach poproawy porządku i bezpieczeństwa publiczneg "Bezpieczny Jarosław".Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze