Reklama

Szkolenia pierwszej pomocy na pływalni

28/07/2016 08:30

Raz w tygodniu ratownicy medyczni szkolą korzystających z pływalni i innych obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jarosławiu z pierwszej pomocy przedmedycznej. Biorą w nich udział dorośli, ale nie brakuje też dzieci. Szkolenia są prowadzone przez całe wakacje.

Z takich szkoleń już skorzystało kilkadziesiąt osób. Prowadzone również w ubiegłym roku cieszyły się dużym zainteresowaniem. Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach poproawy porządku i bezpieczeństwa publiczneg "Bezpieczny Jarosław".
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości