Policjanci ustalili mężczyznę podejrzanego o kradzieże w szpitalach. 56-latek został zatrzymany w pobliżu jednej z placówek.
Nad sprawą powtarzających się kradzieży pracowali policjanci z komisariatu na rzeszowskiej Baranówce. Na podstawie zebranych informacji wytypowali podejrzewanego sprawcę - 56-letniego mieszkańca gminy Hyżne.
W piątek funkcjonariusze obserwowali go w szpitalu przy ulicy Krakowskiej. Mężczyzna został zatrzymany w pobliżu tej placówki.
- Przewieziony do komisariatu 56-latek przyznał się, że był tam z zamiarem kradzieży, ale nie znalazł dogodnej okazji. Przyznał również, że od lipca dopuścił się szeregu kradzieży w różnych szpitalach. Kradł pozostawione w salach portfele, saszetki, w których były pieniądze, dokumenty, kraty bankomatowe, telefon. Wykorzystując skradzioną kartę, wypłacił pieniądze z bankomatu – informuje serwis prasowy rzeszowskiej policji.
Policjanci przedstawili mu siedmiu zarzutów dotyczących kradzieży w szpitalach przy ulicy Krakowskiej i Rycerskiej. Zarzutów może być więcej, ponieważ funkcjonariusze pracują nad potwierdzeniem kolejnych zdarzeń w innych rzeszowskich szpitalach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze