Reklama

Szpitalny złodziej zatrzymany

08/10/2016 19:30

Policjanci ustalili mężczyznę podejrzanego o kradzieże w szpitalach. 56-latek został zatrzymany w pobliżu jednej z placówek.

Nad sprawą powtarzających się kradzieży pracowali policjanci z komisariatu na rzeszowskiej Baranówce. Na podstawie zebranych informacji wytypowali podejrzewanego sprawcę - 56-letniego mieszkańca gminy Hyżne.

W piątek funkcjonariusze obserwowali go w szpitalu przy ulicy Krakowskiej. Mężczyzna został zatrzymany w pobliżu tej placówki.

- Przewieziony do komisariatu 56-latek przyznał się, że był tam z zamiarem kradzieży, ale nie znalazł dogodnej okazji. Przyznał również, że od lipca dopuścił się szeregu kradzieży w różnych szpitalach. Kradł pozostawione w salach portfele, saszetki, w których były pieniądze, dokumenty, kraty bankomatowe, telefon. Wykorzystując skradzioną kartę, wypłacił pieniądze z bankomatu – informuje serwis prasowy rzeszowskiej policji.

Reklama

Policjanci przedstawili mu siedmiu zarzutów dotyczących kradzieży w szpitalach przy ulicy Krakowskiej i Rycerskiej. Zarzutów może być więcej, ponieważ funkcjonariusze pracują nad potwierdzeniem kolejnych zdarzeń w innych rzeszowskich szpitalach.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości