Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 12 września, przed godziną 14.30, na drodze z Lubaczowa do Oleszyc.
27-letni kierujący volkswagenem passatem na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni, przejechał przez pobocze i uderzył w drzewo. Kierowca passata zginął na miejscu, a podróżujący z nim pasażer trafił do szpitala.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jednego szalenca mniej, a co by bylo gdyby poboczem szly piesi.
[*]
Jednego szalenca mniej, a co by bylo gdyby poboczem szly piesi.