Reklama

Tragedia na drodze. Dwie młode kobiety zginęły w wypadku

Kierująca audi podczas wyprzedzania straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo.

Na miejscu tragedii pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z prokuratorem.

Zebrane informacje pozwalają wstępnie przybliżyć przebieg zdarzenia: 21-letnia kierująca audi jachała od strony Bojanowa, gdy zaczęła wyprzedzać forda transita. Wtedy straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do przydrożnego rowu i uderzyła w drzewo.

Jechała z nią 20-letnia pasażerka, mieszkanka gminy Majdan Królewski.

Obie kobiety zginęły.

Do tego nieszczęśliwego wypadku doszło 18 czerwca, koło godziny 17, w Wilczej Woli, przysiółek Spie, na drodze relacji Wilcza Wola – Bojanów.  Policjanci zabezpieczyi ślady i wykonali oględziny miejsca wypadku. Audi zabezpieczono na policyjnym parkingu.

Reklama


fot.KPP Kolbuszowa
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Osi - niezalogowany 2018-06-19 11:09:26

    Straszne... Wieczny odpoczynek dziewczyny...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    atwa - niezalogowany 2018-06-19 18:49:55

    Już po drzewach...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości