Reklama

Tragiczny finał poszukiwań. Ciało znaleziono w rowie

Mieszkaniec powiatu przemyskiego 10 marca br. wyszedł z domu i nie wrócił, jego najbliżsi zgłosili zaginiecie.

Zaginiony, 48-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, w  sobotę, ok. g. 19, wyszedł z domu i nie wrócił.

Gdy jego nieobecność się przedłużała, rodzina rozpoczęła poszukiwania, a w poniedziałek poinformowała policję  Dubiecku.

Policjanci wszczęli poszukiwania, rozpytywali sąsiadów i potencjalnych świadków. Niestety tego samego dnia jeden z funkcjonariuszy zauważyli w rowie melioracyjnym ciało mężczyzny.

Policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora przeprowadziła oględziny miejsca zdarzenia. Wstępne wykluczono udział osób trzecich. Ciało zmarłego zabezpieczono do badań.

Reklama

Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności i przyczyny śmierci mężczyzny.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości