Mieszkaniec powiatu przemyskiego 10 marca br. wyszedł z domu i nie wrócił, jego najbliżsi zgłosili zaginiecie.
Zaginiony, 48-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, w sobotę, ok. g. 19, wyszedł z domu i nie wrócił.
Gdy jego nieobecność się przedłużała, rodzina rozpoczęła poszukiwania, a w poniedziałek poinformowała policję Dubiecku.
Policjanci wszczęli poszukiwania, rozpytywali sąsiadów i potencjalnych świadków. Niestety tego samego dnia jeden z funkcjonariuszy zauważyli w rowie melioracyjnym ciało mężczyzny.
Policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora przeprowadziła oględziny miejsca zdarzenia. Wstępne wykluczono udział osób trzecich. Ciało zmarłego zabezpieczono do badań.
Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności i przyczyny śmierci mężczyzny.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze