Do wypadku doszło 14 lipca około 15.30 na ulicy Lwowskiej w Dębicy.
Panowały trudne warunki pogodowe – padał intensywny deszcz. Kierująca mitsubishi colt, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i wyjechała wprost pod nadjeżdżający motocykl yamaha, którym podróżowało dwóch mężczyzn. Wypadek był niestety nieszczęśliwy, na miejscu zginął 21-letni kierowca motocykla. 19-letni pasażer yamahy i kierująca mitsubishi 43-letnia dębiczanka zostali przewiezieni do szpitala.
Kierujący byli trzeźwi. Okoliczności wypadku ustala Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
co za głupia pizda