Reklama

Tragiczny wypadek. Na miejscu zginął 21-letni motocyklista

Do wypadku doszło 14 lipca około 15.30 na ulicy Lwowskiej w Dębicy.

Panowały trudne warunki pogodowe – padał intensywny deszcz. Kierująca mitsubishi colt, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i wyjechała wprost pod nadjeżdżający motocykl yamaha, którym podróżowało dwóch mężczyzn. Wypadek był niestety nieszczęśliwy, na miejscu zginął 21-letni kierowca motocykla. 19-letni pasażer yamahy i kierująca mitsubishi 43-letnia dębiczanka zostali przewiezieni do szpitala. 

Kierujący byli trzeźwi. Okoliczności wypadku ustala Komenda Powiatowa Policji w Dębicy. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    lwg - niezalogowany 2015-07-16 12:27:47

    co za głupia pizda

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama