19-letni kierujący oplem astrą potrącił idącego prawą stroną jezdni 36-letniego mężczyznę.
Do śmiertelengo wypadku doszło 17 bm., ok. godz. 22.15 w Rydzowie.
19-latek jadący z Radomyśla Wielkiego w kierunku Rydzowa potrącił idącego poboczem, po prawej stronie mężczyznę. Pieszy zmarł na miejscu wypadku.
Tuż po zdarzeniu policjanci nie wiedzieli, kto jest ofiarą wypadku. Dopiero dziś, 18 bm., udało się ustalić, że potrącony pieszy to 36-letni mieszkaniec pobliskiej miejscowości.
Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań. Od kierującego oplem policjanci zabezpieczyli krew, która zostanie poddana badaniu na zawartość alkoholu i środków odurzających. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze