Reklama

Tragiczny wypadek. Pieszy zginął pod kołami samochodu

Pieszy, który znajdował się na jezdni, został potrącony przez samochód. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować.

Do śmiertelengo wypadku doszło w nocy, po godz. 1, w Zagórzu na ul. Bieszczadzkiej.

Policjanci ustalili, że kierujący dostawczym fiatem 44-letni mężczyzn najechał na pieszego, który szedł jezdnią. Pomimo podjętej reanimacji 55-letni pieszy zmarł. Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone do badań procesowych.

Kierujący był trzeźwy. Szegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia zostaną wyjąśnione w toku postępowania.

– Policja po raz kolejny przypomina o trudnych warunkach na drodze. Pamiętajmy, że podczas opadów deszczu jest mniejsza widoczność, a na mokrej nawierzchni droga hamowania znacznie się wydłuża. Kierujący podczs jazdy w takich warunkach powinni zachować szczególną ostrożność i odpowiednio zmniejszyć prędkość. Piesi natomiast, zanim wejdą na jezdnię, muszą upewnić się, że nie spowodują tym samym zagrożenia. Pamiętajmy również, że używanie elementów odblaskowych wpływa na nasze bezpieczeństwo – apeluje KPP Sanok.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości