Do tragicznego wypadku doszło wczoraj, 1 bm., około godz. 17 w Łękach Górnych.
Policjanci ustalili, że 56-letni mieszkaniec Łęk Górnych wszedł nagle na jezdnię wprost pod nadjeżdżający motocykl. Kierujący yamahą 43-letni mieszkaniec tej samej miejscowości był trzeźwy. Rannego 56-latka przewieziono do szpitala w Tarnowie, gdzie mimo starań lekarzy po kilkudziesięciu minutach zmarł.
Okoliczności tragedii wyjaśnia Komisariat Policji w Pilźnie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze