Reklama

Tragiczny wypadek. Pieszy wtargnął pod nadjeżdżający motocykl

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj, 1 bm., około godz. 17 w Łękach Górnych.

Policjanci ustalili, że 56-letni mieszkaniec Łęk Górnych wszedł nagle na jezdnię wprost pod nadjeżdżający motocykl. Kierujący yamahą 43-letni mieszkaniec tej samej miejscowości był trzeźwy. Rannego 56-latka przewieziono do szpitala w Tarnowie, gdzie mimo starań lekarzy po kilkudziesięciu minutach zmarł. 

Okoliczności tragedii wyjaśnia Komisariat Policji w Pilźnie.   


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości