24-letniego przemyślanina poniosła fantazja. Kierując mercedesem, wjechał na boisko sportowe i szkolił się w "jeździe wyczynowej". Teraz grozi mu kara więzienia.
Do aktu wandalizmu doszło w połowie września. Zniszczoną kołami samochodu murawę ujawnili członkowie klubu sportowego. Straty spowodowane wyczynamy młodego kierowcy oszacowano na 5 tys. złotych.
Policjanci z KMP Przemyśl w toku postępowania ustalili, że za przestępstwo odpowiada 24-letni przemyślanin. Zatrzymano go 1 października. Młody kierowca przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu, niebawem odpowie karnie za swoje zachowanie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jeszcze taki mały szczegół pasowałoby napisać - o które boisko chodzi w powyższym artykule?
moze od supla ktorys rajdowiec byl :P
5 lat więzienia ludzie trzymajcie mnie bo padne :D Rozumiem kara grzywny ale żeby więzienie ? Co się w tym kraju dzieje .
Jeszcze taki mały szczegół pasowałoby napisać - o które boisko chodzi w powyższym artykule?
Nehrybka pisze :)
kto to taki byl za kubica