Reklama

Trenował brawurowe manewry na murawie boiska. Spowodował straty na 5 tys. zł

24-letniego przemyślanina poniosła fantazja. Kierując mercedesem, wjechał na boisko sportowe i szkolił się w "jeździe wyczynowej". Teraz grozi mu kara więzienia.

Do aktu wandalizmu doszło w połowie września. Zniszczoną kołami samochodu murawę ujawnili członkowie klubu sportowego. Straty spowodowane wyczynamy młodego kierowcy oszacowano na 5 tys. złotych.  

Policjanci z KMP Przemyśl w toku postępowania ustalili, że za przestępstwo odpowiada 24-letni przemyślanin. Zatrzymano go 1 października. Młody kierowca przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu, niebawem odpowie karnie za swoje zachowanie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Myśleć gazeta myśleć! - niezalogowany 2015-10-03 13:40:01

    Jeszcze taki mały szczegół pasowałoby napisać - o które boisko chodzi w powyższym artykule?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Krzychu17 - niezalogowany 2015-10-03 13:58:43

    Nehrybka pisze :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    tomasz wac - niezalogowany 2015-10-03 14:54:25

    kto to taki byl za kubica

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama