Reklama

Trwa naśnieżanie stoku w Przemyślu, już dziś będzie czynny!

2 stycznia br., o godz. 14.00, otwarcie stoku narciarskiego. Czynna będzie trasa nr 1 o długości 830 m, uruchomiona zostanie kolej górna.

Na górnej stacji ruszają też serwis i wypożyczalnia nart. Parking bezpłatny znajduje się przy Krzyżu, ul. Przemysława, a płatny za wiaduktem narciarskim, ul. Pasteura. Dolna stacja jest nieczynna. 

Ceny pozostają bez zmian; jeden przejazd kosztuje 4 zł, 10 przejazdów 40 zł, a 50 – 150 zł. Za karnet 2-godzinny zapłacimy 30 zł, 4-godzinny – 40 zł. Kaucja za wydany karnet wynosi 10 zł. Biletów i karnetów szukajcie w kasie górnej.

Warunki na stoku: 
pogoda: pokrywa śniegu: temperatura:
od 30 do 40 -7
wiatr: widoczność: warunki:
powiew bardzo dobra dobre

Sprawdź warunki dzięki kamerce zlokalizowanej na stoku


fot.Dagmara Skowyra
Naśnieżanie trwa już od 29 grudnia.


fot.Dagmara Skowyra
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    w - niezalogowany 2016-01-02 10:36:45

    Nareszcie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    oko - niezalogowany 2016-01-03 11:33:44

    Tradycyjnie i tak mieszkańcy dopłaca do tej slizgawki.Dolna kolej juz sprzedana na Ukraine po cichu zeby nie było szumu.10 lat niudanego zarzadzania obiektami miejskimi.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wjola - niezalogowany 2016-01-05 11:05:10

    A co to za kryptoreklama kawy ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama