2 stycznia br., o godz. 14.00, otwarcie stoku narciarskiego. Czynna będzie trasa nr 1 o długości 830 m, uruchomiona zostanie kolej górna.
Na górnej stacji ruszają też serwis i wypożyczalnia nart. Parking bezpłatny znajduje się przy Krzyżu, ul. Przemysława, a płatny za wiaduktem narciarskim, ul. Pasteura. Dolna stacja jest nieczynna.| pogoda: | pokrywa śniegu: | temperatura: |
| od 30 do 40 | -7 | |
| wiatr: | widoczność: | warunki: |
| powiew | bardzo dobra | dobre |

fot.Dagmara Skowyra
Naśnieżanie trwa już od 29 grudnia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tradycyjnie i tak mieszkańcy dopłaca do tej slizgawki.Dolna kolej juz sprzedana na Ukraine po cichu zeby nie było szumu.10 lat niudanego zarzadzania obiektami miejskimi.
Nareszcie.
Tradycyjnie i tak mieszkańcy dopłaca do tej slizgawki.Dolna kolej juz sprzedana na Ukraine po cichu zeby nie było szumu.10 lat niudanego zarzadzania obiektami miejskimi.
A co to za kryptoreklama kawy ?