Reklama

Trzech na jednego

15/08/2016 20:00

Policjanci zatrzymali jednego z trzech sprawców pobicia 37-latka. Do zdarzenia doszło pod koniec lipca br. w trakcie festynu na terenie stadionu sportowego w Medyce.

– Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że został zaczepiony bez powodu przez trzech nieznanych mu młodych mężczyzn, którzy byli pijani – mówi sierżant sztabowy Marta Fac z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu. – W pewnym momencie zaatakowali go, zaczęli zadawać mu ciosy, uderzać pięściami i kopać. Poturbowany urazami trafił do szpitala – dodaje. 
Kilkanaście dni później funkcjonariusze ustalili jednego z podejrzewanych. Okazał się nim 26-letni mieszkaniec Medyki. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

– W dalszym ciągu trwa postępowanie mające na celu ustalenie pozostałych dwóch sprawców pobicia – zapewnia sierż. sztab. M. Fac.
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości