Reklama

Trzy włamania jednego dnia na dwóch przemyskich osiedlach

09/03/2016 17:00

Włamywacze okradli dwa mieszkania przy ul. Stanisława Augusta i jedno przy ul. Borelowskiego w Przemyślu. Ich łupem padł sprzęt elektroniczny i biżuteria.

Do zdarzenia doszło we wtorek (8 marca) w godzinach przedpołudniowych. Złodzieje wykorzystali fakt, że lokatorzy byli w tym czasie w pracy[paywall]. Ze względu na prowadzone działania, policja nie udziela informacji na temat sposobu działania sprawców.

– Prowadzimy intensywne czynności, zmierzające do ustalenia sprawców. Zabezpieczyliśmy wiele śladów kryminalistycznych, które pozostawili po sobie sprawcy – mówi podkomisarz Bogusława Sebastianka, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.

Wiadomo, że łupem bandytów padła biżuteria i sprzęt elektroniczny. W jednym z mieszkań wartość skradzionych przedmiotów to 6100 zł, w drugim 9750 zł i w trzecim 8100 zł.

Policjanci nie mają pewności, ale biorą pod uwagę, że za wszystkie te włamania odpowiadają te same osoby. – Przypadkowość tych zdarzeń w tym samym miejscu i czasie może wskazywać, iż mogą być to przestępstwa dokonane przez tę samą lub te same osoby – mówi B. Sebastianka.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    swój - niezalogowany 2016-03-09 18:05:18

    policja bohatersko łapie za to staruszki które przechodzą na czerwonym !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Driwer - niezalogowany 2016-03-10 09:17:56

    I kierowcow czyhajac w krzakach nieopodal lasu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    q - niezalogowany 2016-03-10 14:34:45

    bo stwarzają niebezpieczeństwo dla innych uczestników drogi

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama