Włamywacze okradli dwa mieszkania przy ul. Stanisława Augusta i jedno przy ul. Borelowskiego w Przemyślu. Ich łupem padł sprzęt elektroniczny i biżuteria.
Do zdarzenia doszło we wtorek (8 marca) w godzinach przedpołudniowych. Złodzieje wykorzystali fakt, że lokatorzy byli w tym czasie w pracy[paywall]. Ze względu na prowadzone działania, policja nie udziela informacji na temat sposobu działania sprawców.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.policja bohatersko łapie za to staruszki które przechodzą na czerwonym !
I kierowcow czyhajac w krzakach nieopodal lasu
bo stwarzają niebezpieczeństwo dla innych uczestników drogi
Uwaga! na dwoch mlodych chlopakow i dwoch starszych !!!! na osiedlu Stanislawa Augusta!!! są podejrzani !!
policja bohatersko łapie za to staruszki które przechodzą na czerwonym !
I kierowcow czyhajac w krzakach nieopodal lasu
bo stwarzają niebezpieczeństwo dla innych uczestników drogi