Reklama

Tuptusie posadziły drzewko w przedszkolnym ogródku

– Tuptusie – dzieci z najmłodszej grupy przedszkolnej – z ogromnym przejęciem uczestniczyły w sadzeniu drzewka. Były bardzo ciekawe, jak szybko drzewko urośnie, jak należy o nie dbać i czy zaowocuje. Na orzeszki już mają smaka wiewiórki, które często zaglądają nam w okna – opowiada nauczycielka Agnieszka Łaba.

9 października Przedszkole nr 16 w Przemyślu po raz 12. włączyło się w obchody Święta Drzewa. Maluszki tego dnia podziwiały przyrodę i zbierały dary jesieni – orzechy i kolorowe liście[paywall]. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gosc - niezalogowany 2015-10-18 12:56:48

    artykuł premium :D

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama