– Tuptusie – dzieci z najmłodszej grupy przedszkolnej – z ogromnym przejęciem uczestniczyły w sadzeniu drzewka. Były bardzo ciekawe, jak szybko drzewko urośnie, jak należy o nie dbać i czy zaowocuje. Na orzeszki już mają smaka wiewiórki, które często zaglądają nam w okna – opowiada nauczycielka Agnieszka Łaba.
9 października Przedszkole nr 16 w Przemyślu po raz 12. włączyło się w obchody Święta Drzewa. Maluszki tego dnia podziwiały przyrodę i zbierały dary jesieni – orzechy i kolorowe liście[paywall].
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
artykuł premium :D