Świąteczny klimat zagościł w redakcji Życia Podkarpackiego dzięki dzieciom z Przedszkola nr 9 im. Czytelników Życia Przemyskiego. Maluchy przystroiły naszą redakcyjną choinkę wykonanymi pod okiem pań ozdobami, dzięki czemu wszystkim udzielił się klimat nadchodzących świąt.
W tym roku – dzięki uprzejmości państwa Marzeny i Grzegorza Pyrczów, właścicieli Plantacji Choinek „Korona” – wnętrza naszej redakcji ozdobiła piękna, rozłożysta choinka pachnąca lasem. By mogła jeszcze bardziej cieszyć oko, potrzebowała kilku detali, które podkreśliłyby jej urodę. O te zadbały maluchy z zaprzyjaźnionego z redakcją Przedszkola nr 9 im. Czytelników Życia Przemyskiego, które w ubiegłym roku świętowało jubileusz 50-lecia. Placówka jest nam szczególnie bliska, bo powstała przy współudziale funduszy miejscowych zakładów pracy (w latach 1968 – 1970 pół miliona złotych na ten cel przeznaczyła m.in. „Polna”) oraz samych mieszkańców – Czytelników naszej gazety, biorących udział w akcji „Czytelnicy Życia budują przedszkole”, prowadzonej na naszych łamach. Tym bardziej było nam miło gościć w swoich progach maluchy z Przedszkola nr 9 im. Czytelników Życia Przemyskiego, które nie próżnowały i w odpowiedzi na nasze zaproszenie przygotowały piękne, kolorowe łańcuchy z papieru i inne ozdoby ze swoimi imionami. 9 grudnia zawisły one na naszym drzewku, a nad przyozdabianiem go czuwały panie Dorota Magoń-Więcyk, Sylwia Bajcar i Honorata Wajda. Pełne zaangażowania przedszkolaki uwijały się jak pszczółki, by cała choinka zyskała piękne oblicze, a wszystko to odbywało się przy dźwięku kolęd.
Był też czas na wspólne kolędowanie, poczęstunek słodyczami, jakie przygotowaliśmy dla naszych miłych gości oraz podzielenie się marzeniami na temat wyczekiwanych w tym roku prezentów. A te są bardzo różne. Ksawier zdradził nam, że chciałby znaleźć w tym roku pod choinką mikroskop, Sofija marzy o misiu, a jeszcze inni o dźwigu, który można wybudować z klocków Lego. Maskotki i zestawu fryzjerskiego wyczekuje z kolei Lenka. Maluchom życzymy, by wszystkie te życzenia się spełniły, a tegoroczne święta były pełne magii i uśmiechu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze