Reklama

Tysiąc tabletek na potencję ujawnili przemyscy celnicy

Funkcjonariusze Służby Celnej z Przemyśla ujawnili tabletki podczas rutynowej kontroli przesyłek pocztowych.

Celnicy zwrócili uwagę na 2 przesyłki nadane w Indiach, w których zadeklarowano suplementy o wartości 10 USD.  Podczas rewizji okazało się, że w paczkach znajduje się 250 opakowań tabletek na potencję o  wartości rynkowej  szacowanej na 7,5 tys. złotych.  Paczkę miała odebrać mieszkanka województwa podkarpackiego. Tabletki zatrzymano, a sprawę przekazano policji. – Zgodnie z obowiązującymi przepisami dopuszczalne jest przywiezienie z zagranicy pięciu najmniejszych opakowań danego produktu leczniczego, niezbędnego podróżnemu. Za wprowadzanie do obrotu produktów leczniczych bez wymaganego pozwolenia grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat – przypomina Służba Celna.  
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Dziadzia - niezalogowany 2015-11-23 16:38:17

    To na własny użytek anie na rynek

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2015-11-23 17:18:29

    Najlepsze jest  wtedy , gdy  umieszczana   jest uwaga -"  medykament może stanowić  zagrożenie  dla  życia lub zdrowia". Przecież jest to  lek  prawdopodobnie  z potrzebnymi dopuszczeniami / atestami / ,  i to nie tylko na rynku hinduskim . Ale w Polsce  jest " zagrożeniem " . To jest dobre . 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama