Funkcjonariusze Służby Celnej z Przemyśla ujawnili tabletki podczas rutynowej kontroli przesyłek pocztowych.
Celnicy zwrócili uwagę na 2 przesyłki nadane w Indiach, w których zadeklarowano suplementy o wartości 10 USD. Podczas rewizji okazało się, że w paczkach znajduje się 250 opakowań tabletek na potencję o wartości rynkowej szacowanej na 7,5 tys. złotych. Paczkę miała odebrać mieszkanka województwa podkarpackiego. Tabletki zatrzymano, a sprawę przekazano policji. – Zgodnie z obowiązującymi przepisami dopuszczalne jest przywiezienie z zagranicy pięciu najmniejszych opakowań danego produktu leczniczego, niezbędnego podróżnemu. Za wprowadzanie do obrotu produktów leczniczych bez wymaganego pozwolenia grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat – przypomina Służba Celna.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Najlepsze jest wtedy , gdy umieszczana jest uwaga -" medykament może stanowić zagrożenie dla życia lub zdrowia". Przecież jest to lek prawdopodobnie z potrzebnymi dopuszczeniami / atestami / , i to nie tylko na rynku hinduskim . Ale w Polsce jest " zagrożeniem " . To jest dobre .
To na własny użytek anie na rynek
Najlepsze jest wtedy , gdy umieszczana jest uwaga -" medykament może stanowić zagrożenie dla życia lub zdrowia". Przecież jest to lek prawdopodobnie z potrzebnymi dopuszczeniami / atestami / , i to nie tylko na rynku hinduskim . Ale w Polsce jest " zagrożeniem " . To jest dobre .