Reklama

Uczta muzyczna w katedrze na podwójny jubileusz

30 kwietnia, o godz. 19, w bazylice archikatedralnej będzie miał miejsce koncert w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę i 100-lecia urodzin ks. abp. Ignacego Tokarczuka.

Koncert odbędzie się w ramach projektu „Przestrzeń otwarta dla muzyki”.

Wystąpią: Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie, Archidiecezjalny Chór „Magnificat” z Przemyśla (ks. Mieczysław Gniady – dyrygent, ks. Zbigniew Suchy – słowo, Aleksander Zarębiński – recytacja, Grzegorz Boratyn – prowadzenie koncertu). Wstęp wolny.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    nhhgfds - niezalogowany 2018-04-27 10:41:42

    Uwaga    ścieżka rowerowa na Wysockiego robiona jest z polbruku .   ścieżka rowerowa na Wysockiego robiona jest z polbruku .   ścieżka rowerowa na Wysockiego robiona jest z polbruku .   ścieżka rowerowa na Wysockiego robiona jest z polbruku .   ścieżka rowerowa na Wysockiego robiona jest z polbruku .   ścieżka rowerowa na Wysockiego robiona jest z polbruku .   ścieżka rowerowa na Wysockiego robiona jest z polbruku .   ścieżka rowerowa na Wysockiego robiona jest z polbruku 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości