Drużyny orlików i młodzików Jarosławskiego Klubu Sportowego wróciły z Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej im. Vasila Biroša w słowackim Svidniku z drugim miejscem w swoich kategoriach wiekowych i w klasyfikacji drużynowej. Przywieźli też tytuł króla strzelców turnieju i najlepszego bramkarza.
Zawodnicy z rocznika 2006, czyli orliki starsze, ulegli tylko Akademii Piłkarskiej z Krosna. Natomiast o rok starsi chłopcy z drużyny młodzików wygrali z zespołem krośnieńskim. Lepszą od nich okazała się drużyna FC Favorit z Ukrainy. Królem strzelców został[paywall] Antek Roman, a tytuł najlepszego bramkarza turnieju przypadł Mateuszowi Szczepańskiemu. W Końcowej klasyfikacji JKS Jarosław zajął drugie miejsce. Wyprzedziła ich ekipa ukraińskiego FC Favorit. Na trzeciej pozycji znaleźli się zawodnicy Krośnieńskiej Akademii Piłkarskiej. Gospodarze turnieju musieli zadowolić się niższą pozycją.
Opiekunem i trenerem młodych piłkarzy jest Bartosz Piela.
W drużynie 10-latków wystąpili: Alessandro Kęszycki, Kacper Madej, Krystian Chwedczuk, Maksymilian Lange, Stanisław Kieferling, Oskar Lipczyński, Kacper Dusiło, Gabriel Mrozowicz, Igor Misztal, Szymon Pieszko, Akram Gebali, Antoni Roman.
W zespole 11-latków grali: Mateusz Szczepański, Maciej Pająk, Patryk Czogała, Miłosz Wywrót, Oliwier Pieniążek, Bartłomiej Purcha, Patryk Kiełt, Gracjan Sawa, Dawid Tarnawski, Adam Dejnaka, Patryk Dziuba i Mateusz Hanasiewicz.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze