Reklama

Ukradł kamerę o wartości 6 tys. złotych

09/08/2016 21:02

20-letni mieszkaniec Przemyśla odpowie za kradzież kamery internetowej o wartości 6 tys. złotych z budynku gminnego w Birczy.

18 lipca br. młody mężczyzna ukradł kamerę internetową z budynku Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki znajdującego się w rynku w Birczy. Po kilku tygodniach ustalono tożsamość sprawcy i zatrzymano 20-letniego mieszkańca Przemyśla, który przyznał się do czynu.


JZ
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości