20-letni mieszkaniec Przemyśla odpowie za kradzież kamery internetowej o wartości 6 tys. złotych z budynku gminnego w Birczy.
18 lipca br. młody mężczyzna ukradł kamerę internetową z budynku Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki znajdującego się w rynku w Birczy. Po kilku tygodniach ustalono tożsamość sprawcy i zatrzymano 20-letniego mieszkańca Przemyśla, który przyznał się do czynu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze