34-letni Ukrainiec uciekł strażnikom granicznym z konwoju. Trwają poszukiwania.
Mężczyzna przebywał w ośrodku dla cudzoziemców w Przemyślu. Dziś był konwojowany do szpitala. Już po badaniach odepchnął funkcjonariusza Straży Granicznej i uciekł. Takie informacje potwierdziła nam major Elżbieta Pikor, rzecznik prasowy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.
– Trwają działania w celu ustalenia miejsca jego aktualnego pobytu – powiedziała.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Odepchnął funkcjonariusza... co za bzdury...
Śmiać mi się chce jak to czytam, co za patałachy pracują w straży granicznej,
I nikt go nie dogonił ? Na pewno był skuty.... jaką musiał mieć siłę....a inni .....? Jeden go pilnował ?
Kpina, kpina i jeszcze raz kpina. Jak syneczek czy zięć ma plecki to zamiecie się pod dywanik i jakość "służba" zleci. Najważniejsze żeby nagrody nie zabrali.
wywalić z roboty na zbity pysk , co za durnie tam pracują , wszyscy szpic w dupę i gałęzi kupę !
buhahah ja jebne zaraz biora za swinie przyglupow do strazy to potem wyglada jak wyglada odepchnal i hokus pokus znikną kurwa czy straznik byl nie przytomny nie bylo za nim poscigu czy mu fory dal kurwa co sie dzieje
A po co go miał trzymać, niech spiernicza z powrotem na tą swoją Upainę, będziemy dziada karmić ze swoich podatków?
niech dalej przyjmuja po znajomosci swoich kolegow znajomych to bedzie jeszcze gorzej, chwile temu tez uciekal jeden czy dwóch na mickiewicza od lekarza i tak co miesioac dwa ktos im ucieka bo sa ofermami po znajomosci zatrudnionymi
Odepchnął funkcjonariusza... co za bzdury...
Śmiać mi się chce jak to czytam, co za patałachy pracują w straży granicznej,
I nikt go nie dogonił ? Na pewno był skuty.... jaką musiał mieć siłę....a inni .....? Jeden go pilnował ?