Reklama

Ukrainiec wjechał w ogrodzenie. Miał 2,5 promila [ZDJĘCIA INTERNAUTY]

Do kolizji doszło w niedzielę, 6 bm. ok. g. 18 na ul. Kopernika w Przemyślu. Kierujący busem 50-letni obywatel Ukrainy był pijany. Stracił panowanie nad autem i staranował ogrodzenie posesji.


fot.wysłane przez Internautę


fot.KMP Przemyśl


fot.wysłane przez Internautę


fot.wysłane przez Internautę


fot.wysłane przez Internautę
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    JOLO - niezalogowany 2016-03-07 21:54:44

    TO CI KABAN

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wojtek - niezalogowany 2016-03-08 11:32:41

    TE KABANY JUZ CAŁKIEM ZRUSYFIKOWALI PRZEMYŚL ,A WON

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    dz - niezalogowany 2016-03-11 22:11:35

    Na ukraine wypad walczyc o swoje panstwo a nie rozbijac Przemysl wypad z Przemysla!!!!!!!!!!!!!!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama