Górny odcinek ul. Kruhel Wielki jest w fatalnym stanie. Wprawdzie nie ma przy nim domów, ale są ogródki działkowe. Biegnie tędy również szlak spacerowy, a droga łączy się z forteczną trasą rowerową. Trudno nią jednak przejść lub przejechać – zwłaszcza po deszczu.
Kruhel Wielki od 1 stycznia 2010 r. znajduje się w granicach administracyjnych Przemyśla. Leży na szlaku architektury drewnianej województwa podkarpackiego. Przebiega tędy również oznaczony kolorem żółtym Kruhelski Szlak Spacerowy. Drogą można dojść do ul. Pasteura i na Zielonkę. W górnym odcinku łączy się z forteczną trasą rowerową. Stan drogi pozostawia jednak wiele do życzenia. Im wyżej, tym gorzej.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.cytat - Miasto przejęło Kruhel w 2010 roku. Obiecało złote góry (...) PiS parę miesięcy temu też obiecał, i co z tego ........ naiwnych nie sieją,
No właśnie, przy ul. Bielskiego mieszkają tysiące ludzi a stan jej przypomina te na ukrainie a nie w kraju UE.
A Krasińskiego , wygląda ja po II wojnie
Kanciarze z magistratu ostrzyli sobie zeby na Prałkowce ,Ostrow,Buszkowice,Nehrybke,ale nie wyszło i chcac pokazac,ze Słow na wiatr nie rzucają w wyniku referendum przejeli "zapomniany Kruchel Wielki".Nikt tam interesu nie maoże zrobic to i po nocy sylwestrowej Prezydenta obiecanki prysły i jak społecznosc była w d...ie tak tkwi w niej nadal.Tylko podatki wzrosły dla mieszkanców.Do autobusu nadal 3 km.
cytat - Miasto przejęło Kruhel w 2010 roku. Obiecało złote góry (...) PiS parę miesięcy temu też obiecał, i co z tego ........ naiwnych nie sieją,
A WYSOCKIEGO I BIELSKIEGO KORDECKIEGO
No właśnie, przy ul. Bielskiego mieszkają tysiące ludzi a stan jej przypomina te na ukrainie a nie w kraju UE.