– Ograniczają ruch i mogą stwarzać zagrożenie. Jakim prawem ktoś przyblokował drogę? – pytał w poniedziałek, 11 lipca, mieszkaniec informujący o metalowych kątownikach wbitych w jezdnię bocznej drogi prowadzącej od ul. Kamiennej w Jarosławiu do kilku gospodarstw.
Słupki rzeczywiście ograniczają dojazd. – Będzie problem z wjazdem większymi pojazdami. Osobówka jeszcze się zmieści – ocenia spotkany w pobliżu mężczyzna. – Geodeta wymierzył i pokazał granicę. To prawnie należy się właścicielowi działki sąsiadującej z drogą. Czy tak powinien odznaczyć swoje, nie wiem. Będzie kłopot z dojazdem. Zmieszczą się tylko [paywall] małe samochody. Większe będą musiały korzystać z objazdu. Sąsiad ma kombajn zbożowy. Na pewno tędy nie przejedzie – mówi pani Helena mieszkająca przy przegrodzonej drodze.
Z rozmów z mieszkającymi przy niej osobami wynika, że nie mają pretensji do właściciela, że upomina się o swoje. Co najwyżej zastanawiają się, czy taki sposób jest właściwy.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.może to jakiś stały pacjent z jarosławskiego "prewentorium" wymyślił ???
ale jaja
No jak berety
może to jakiś stały pacjent z jarosławskiego "prewentorium" wymyślił ???