Prowadzone bezpłatnie podstawowe badania medyczne cieszą się sporym zainteresowaniem. W tym roku „Ulica zdrowia” rozpoczęła się w kwietniu. Badania są prowadzone raz w miesiącu, a od wiosny skorzystało z nich ponad 1,3 tys. osób. W towarzyszącej im akcji poboru krwi uczestniczyło 113 krwiodawców.
Oprócz badań udzielane są porady specjalistów. Darmowa kontrola stanu zdrowia z możliwością skorzystania z porad będzie prowadzona w tym roku jeszcze dwukrotnie: 6 września i 4 października. Punkty są rozlokowane na ul. Grodzkiej. Działają od godz. 9 do 11. „Ulica zdrowia” to akcja prowadzona w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze