Reklama

Ulica zdrowia – przedsięwzięcie trafione

16/08/2016 09:29

Prowadzone bezpłatnie podstawowe badania medyczne cieszą się sporym zainteresowaniem. W tym roku „Ulica zdrowia” rozpoczęła się w kwietniu. Badania są prowadzone raz w miesiącu, a od wiosny skorzystało z nich ponad 1,3 tys. osób. W towarzyszącej im akcji poboru krwi uczestniczyło 113 krwiodawców.

Oprócz badań udzielane są porady specjalistów. Darmowa kontrola stanu zdrowia z możliwością skorzystania z porad będzie prowadzona w tym roku jeszcze dwukrotnie: 6 września i 4 października. Punkty są rozlokowane na ul. Grodzkiej. Działają od godz. 9 do 11. „Ulica zdrowia” to akcja prowadzona w ramach programu „Bezpieczny Jarosław”.


fot.UM Jarosław
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości