Dziś, około godz 14, kierujący mercedesem, jadąc od Dębicy w kierunku Rzeszowa, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierkę energochłonną. Zablokowany jest lewy pas ruchu w kierunku Rzeszowa.
Na miejscu policjanci sporządzają dokumentację niezbędną do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia. Kierujący mercedesem został przewieziony do szpitala, był trzeźwy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zapomniał kaskader opony wymienić na nowe? Czy dalej jeździł na 10 letnich? Szkoda, że Policja nie sprawdza obowiązkowo ile dana opona ma lat.
Zapomniał kaskader opony wymienić na nowe? Czy dalej jeździł na 10 letnich? Szkoda, że Policja nie sprawdza obowiązkowo ile dana opona ma lat.