Reklama

Uwaga, narciarze! Gratisowe godziny na przemyskim stoku!

Dziś, 5 lutego, ruszyła promocja przygotowana przez Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji z myślą o amatorach białego szaleństwa.

Wielbiciele nart i desek kupując wybrany karnet czasowy, zyskają dodatkową 1 godzinę gratis. 

Kupując karnet 2-godzinny o wartości 30 zł, do dyspozycji będą mieli 3-godziny na stoku,  4-godzinny za 50 zł upoważni do 5-godzinnego szusowania. Łapcie okazję!


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama