8 lipca, o g. 14, rusza VI Festiwal Smaków Wyszehradzkich.
Podczas imprezy zaprezentują się gminy partnerskie: Ohradzany, Lubisa, Hankovce, Zbrojne (Słowacja), Pusztadobos, Békésszentandrás (Węgry), Sokilnyky, Solanuwatka, Niżankowice (Ukraina). Będą tańce, śpiewy i stoły uginające się od regionalnych pyszności.
Nie zabraknie rozrywek dla maluchów – gry i zabawy, malowanie buziek, modelowanie balonów i Akademia Małego Geniusza! Wystąpią Słowiany (g.19) i Andre (g. 20.30), a o imprezę do rana zadba zespół Zizi.
Głowny sponsor:


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
A będą dawać pierogi .. ??