Reklama

W czerwcu dostała prawo jazdy. We wtorek je utraciła

28/07/2016 15:18

We wtorek funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego przemyskiej komendy zatrzymali do kontroli kierującą osobowym oplem, która dopuściła się przekroczenia prędkości o 58 km/h. 22-letnia mieszkanka Przemyśla jest młodym kierowcą. Uprawnienia do kierowania uzyskała w czerwcu br. – informuje sierż. sztab. Marta Fac z KMP w Przemyślu.

Kobieta jechała w terenie zabudowanym z prędkością 108 km/h. Została ukrana mandatem oraz zatrzymano jej prawo jazdy.
Policjanci podkreślają, że jazda z prędkością o ponad 50 km/h większą niż dopuszczona w obszarze zabudowanym jest szalenie niebezpieczna i brawurowa.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Nick - niezalogowany 2016-07-28 16:50:22

    Wystarczyło powiedzieć  ze zapomniała prawo jazdy   i zamiast   utraty na 3mc   mandat 50zl

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    policjant - niezalogowany 2016-07-28 21:47:16

    O kurwa jaka sensacja każdy może utracić,ja mam od 15 lat i jakoś nie raz jade nieprzepisowo jak 70% polaków, ale do komentowania to jest w chój

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    aga - niezalogowany 2016-07-29 12:35:38

    brawo Ty 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości