We wtorek funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego przemyskiej komendy zatrzymali do kontroli kierującą osobowym oplem, która dopuściła się przekroczenia prędkości o 58 km/h. 22-letnia mieszkanka Przemyśla jest młodym kierowcą. Uprawnienia do kierowania uzyskała w czerwcu br. – informuje sierż. sztab. Marta Fac z KMP w Przemyślu.
Kobieta jechała w terenie zabudowanym z prędkością 108 km/h. Została ukrana mandatem oraz zatrzymano jej prawo jazdy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wystarczyło powiedzieć ze zapomniała prawo jazdy i zamiast utraty na 3mc mandat 50zl
O kurwa jaka sensacja każdy może utracić,ja mam od 15 lat i jakoś nie raz jade nieprzepisowo jak 70% polaków, ale do komentowania to jest w chój
Wystarczyło powiedzieć ze zapomniała prawo jazdy i zamiast utraty na 3mc mandat 50zl
O kurwa jaka sensacja każdy może utracić,ja mam od 15 lat i jakoś nie raz jade nieprzepisowo jak 70% polaków, ale do komentowania to jest w chój
brawo Ty