Reklama

W nagrodę do Brukseli

12/03/2016 10:30

W Gimnazjum nr 1 w Przemyślu odbył się konkurs wiedzy o integracji europejskiej. Zorganizowały go Instytut Humanistyczny Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu oraz Klub Europejczyka działający przy Gimnazjum nr 1 im. Orląt Przemyskich.

Uczestnicy konkursu wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami.
Główną nagrodę – wyjazd studyjny do siedziby Parlamentu Europejskiego – zdobyła Magdalena Opałka. Ufundował ją europoseł prof. Mirosław Piotrowski. Drugie[paywall] miejsce zajęła Celina Pinkowicz, a trzecie Klaudia Do. Nagrody rzeczowe ufundowali: dyrektor Gimnazjum nr 1 Bogusław Klisowski, Instytut Humanistyczny Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu oraz prof. Mirosław Piotrowski.
Celem konkursu było poszerzenie wiedzy na temat integracji europejskiej, ojców
i patronów Europy, instytucji Unii Europejskiej i jej symboli oraz kultury państw europejskich. Patronat nad konkursem objął prof. M. Piotrowski.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama