Niebezpieczny przedmiot został zabrany przez saperów.
Niewybuch znalazł we wtorek na ul. Kolonia w Ropczycach operator koparki, który wykonywał prace ziemne obok torowiska.
Ważąca nieml 100 kg bomba lotnicza pochodząca prawdopodobnie z czasów II wojny światowej została zabezpieczona przez policję do czasu przyjazdu saperów, którzy zabrali niebezpieczne znalezisko.
Jako że niewybuchów na naszym terenie wciąż jest sporo, policja przypomina, że pod żadnym pozorem nie wolno ich podnosić, odkopywać, przenosić, a także wrzucać do ognia, stawu, jeziora, rowu. Należy jak najszybciej powiadomić najbliższą jednostkę policji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze