Reklama

We 3 na jednym motorowerze

29/07/2016 12:27

Do wypadku doszło we wtorkowy wieczór, 26 bm, w Świętoniowej.

Jednym motorowerem podróżowało trzech mężczyzn.

Niestety z prawami fizyki jeszcze nikt nie wygrał i obciążony motorower na łuku drogi uderzył w słupek wodociągowy.

Kierowca odmówił poddania się badaniu alkomatem,  więc pobrano krew do badań. Natomiast pasażerowie byli pod wpływem alkoholu – jeden miał 1,37 a drugi 0,81 mg/l alkoholu w organizmie.

Poszkodowani z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.
MTR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości