Reklama

We trzech pobili mężczyznę na stacji benzynowej

Do pobicia mieszkańca Rudnika nad Sanem doszło pod koniec stycznia br. na stacji benzynowej w centrum Niska. Zajście zarejestrowały kamery monitoringu.

Niżańscy policjanci ustalili, że w trakcie zdarzenia w sklepie na stacji przebywała grupa 7 pijanych mężczyzn: – Jeden z nich wyszedł na zewnątrz i podszedł do samochodu stojącego przy dystrybutorze. Szarpał za klamki i uderzał w pojazd. Właściciel wyszedł do niego i próbował go uspokoić. Ze sklepu wyszła grupa nietrzeźwych mężczyzn. Na miejscu wywiązała się szarpanina. Właściciel samochodu został uderzony pięścią w twarz. Następnie przewrócony na ziemię. Trzech mężczyzn kopało go.

Pobitemu mężczyźnie udało się wsiąść do pojazdu i powiadomić policję. 

Dwaj koledzy agresywnych mężczyzny w tym samym czasie dokonali kradzieży artykułów spożywczych ze stacji; ukradli czekolady, napoje energetyczne i prezerwatywy.

3 mieszkańców Niska usłyszało zarzuty pobicia.

Reklama


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    alix - niezalogowany 2016-03-15 13:53:37

    Patologia!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zeniu to ty - niezalogowany 2016-03-15 14:43:22

    ukradli kondony bo sie chcieli ladowac w dupe tak ma patologia z niska nisko upadli

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Micz - niezalogowany 2016-03-15 15:02:05

    wieśniactwo się bawi :) Prości ludzi proste potrzeby, czekolada i gumy, gościowi ze stacji i tak się upiekło, ze te gumy w ruch nie poszły haha

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości