Do pobicia mieszkańca Rudnika nad Sanem doszło pod koniec stycznia br. na stacji benzynowej w centrum Niska. Zajście zarejestrowały kamery monitoringu.
Niżańscy policjanci ustalili, że w trakcie zdarzenia w sklepie na stacji przebywała grupa 7 pijanych mężczyzn: – Jeden z nich wyszedł na zewnątrz i podszedł do samochodu stojącego przy dystrybutorze. Szarpał za klamki i uderzał w pojazd. Właściciel wyszedł do niego i próbował go uspokoić. Ze sklepu wyszła grupa nietrzeźwych mężczyzn. Na miejscu wywiązała się szarpanina. Właściciel samochodu został uderzony pięścią w twarz. Następnie przewrócony na ziemię. Trzech mężczyzn kopało go.
Pobitemu mężczyźnie udało się wsiąść do pojazdu i powiadomić policję.
Dwaj koledzy agresywnych mężczyzny w tym samym czasie dokonali kradzieży artykułów spożywczych ze stacji; ukradli czekolady, napoje energetyczne i prezerwatywy.
3 mieszkańców Niska usłyszało zarzuty pobicia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.ukradli kondony bo sie chcieli ladowac w dupe tak ma patologia z niska nisko upadli
wieśniactwo się bawi :) Prości ludzi proste potrzeby, czekolada i gumy, gościowi ze stacji i tak się upiekło, ze te gumy w ruch nie poszły haha
Sama patologia w tym Nisku,miasto meneli.
czekoladki, prezerwatywy ha ha ,3 na jednego , zwykłe leszcze, amatorszczyzna, bili, kopali w trójkę i gościu wsiadł do samochodu no nie paść można... zawodnicy to ile mieli lat i jeszcze sprawę będą mieli...
Patologia!!!
ukradli kondony bo sie chcieli ladowac w dupe tak ma patologia z niska nisko upadli
wieśniactwo się bawi :) Prości ludzi proste potrzeby, czekolada i gumy, gościowi ze stacji i tak się upiekło, ze te gumy w ruch nie poszły haha