Od 15 bm. oddziały paszportowe w Rzeszowie, Krośnie, Przemyślu i Tarnobrzegu będą prowadziły obsługę klientów we wtorki od godziny 9 do godziny 17.
Takie ukształtowanie czasu pracy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom licznej rzeszy klientów ubiegających się o wydanie paszportów. Przesunięcie czasu pracy w jednym z dni tygodnia ma szczególnie pozytywny wymiar dla osób zamieszkałych na terenie naszego województwa w znacznej odległości od siedzib oddziałów paszportów, umożliwiając złożenie wniosku paszportowego i odbiór dokumentu bez konieczności dwukrotnego zwalniania się z pracy, czy zajęć szkolnych.
Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie uruchomił całodobową, automatyczną infolinię paszportową. Dzwoniąc pod numer 17 867 17 50 można uzyskać informacje dotyczące m. in.: dokumentów wymaganych do otrzymania paszportu, wysokości opłat paszportowych, postępowania w przypadku utraty ważnego paszportu. Za pośrednictwem infolinii można również połączyć się z pracownikiem Oddziału Paszportów, ale tylko w godzinach pracy Oddziału tj. w poniedziałki, środy, czwartki i piątki od godziny 7.30 do godziny 15.30, a we wtorki od godziny 9 do godziny 17.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.i co z tego, jak pracujący panowie w Przemyślu nie mają za grosz szacunku do klienta ... byłem świadkiem jak jeden z pracujących nie potrafił nic wytłumaczyć na spokojnie tylko o wszystko miał pretensje i rzucal dokumentami osoby która była przez niego obsługiwana...nie chce się pracować to niech się zwolni, a nie w różowym sweterku razem z kolegą myślą że pozjadali wszystkie rozumy..
i co z tego, jak pracujący panowie w Przemyślu nie mają za grosz szacunku do klienta ... byłem świadkiem jak jeden z pracujących nie potrafił nic wytłumaczyć na spokojnie tylko o wszystko miał pretensje i rzucal dokumentami osoby która była przez niego obsługiwana...nie chce się pracować to niech się zwolni, a nie w różowym sweterku razem z kolegą myślą że pozjadali wszystkie rozumy..