Reklama

We wtorki oddziały paszportowe pracują dłużej

14/11/2016 09:30

Od 15 bm. oddziały paszportowe w Rzeszowie, Krośnie, Przemyślu i Tarnobrzegu będą prowadziły obsługę klientów we wtorki od godziny 9 do godziny 17.

Takie ukształtowanie czasu pracy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom licznej rzeszy klientów ubiegających się o wydanie paszportów. Przesunięcie czasu pracy w jednym z dni tygodnia ma szczególnie pozytywny wymiar dla osób zamieszkałych na terenie naszego województwa w znacznej odległości od siedzib oddziałów paszportów, umożliwiając złożenie wniosku paszportowego i odbiór dokumentu bez konieczności  dwukrotnego zwalniania się z pracy, czy zajęć szkolnych.

Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie uruchomił całodobową, automatyczną infolinię paszportową. Dzwoniąc pod numer 17 867 17 50 można uzyskać informacje dotyczące m. in.: dokumentów wymaganych do otrzymania paszportu, wysokości opłat paszportowych, postępowania w przypadku utraty ważnego paszportu. Za pośrednictwem infolinii można również połączyć się z pracownikiem Oddziału Paszportów, ale tylko w godzinach pracy Oddziału tj. w poniedziałki, środy, czwartki i piątki od godziny 7.30 do godziny 15.30, a we wtorki od godziny 9 do godziny 17. 


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2016-11-19 11:14:06

    i co z tego, jak pracujący panowie w Przemyślu nie mają za grosz szacunku do klienta ... byłem świadkiem jak jeden z pracujących nie potrafił nic wytłumaczyć na spokojnie tylko o wszystko miał pretensje i rzucal dokumentami osoby która była przez niego obsługiwana...nie chce się pracować to niech się zwolni, a nie w różowym sweterku razem z kolegą myślą że pozjadali wszystkie rozumy..

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości