Najmniej pretensjonalne życzenia świąteczne to życzenia szczere. Jak to się dawnymi czasy mawiało – płynące z serca.
Proste słowa, proste gesty. Niestety w tak zwanej przestrzeni publicznej mamy nadmiar niepotrzebnych słów, agresywnych gestów. Dlatego z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Państwu przynajmniej kilku dni wytchnienia od zgiełku.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze