W Galerii Sanowa ruszyła budowa wielosalowego kina! Operatorem będzie największy polski operator kin w Polsce – „Helios”. Powstaną 4 sale kinowe. Do dyspozycji będzie 600 miejsc. Oto różne wizualizacje holu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.fajnie praca bedzie a do kogo podania skladac wie ktos???
a kiedy otwarcie Galerii Przemyśl Polimeni w centrum?
Jak praca to w 90% dla studentów. Zapieprz też nie mały za 5 zł/godz średnio w zamian darmowe wejściówki i zaproszenia do kina. Także jak kto woli, ale jak kto woli się opiep...... to niech nie liczy na to. Wiem bo moi znajomi pracują w kinie Helios w Rzeszowie i nie ma kolorowo ale praca jest..
Ale co by nie gadać, wreszcie będzie KINO z prawdziwego zdarzeniai do Rzeszowa nie będziemy musieli jeździć, Brawo, Brawo
fajnie praca bedzie a do kogo podania skladac wie ktos???
a kiedy otwarcie Galerii Przemyśl Polimeni w centrum?
Na świętego Dygdy :)