Do zdarzenia doszło 20 bm., ok. godziny 11.40, w Dubiecku.
Policjanci ustalili, że kierująca audi na łuku drogi straciła panowanie nad samochodem, przejechała przez chodnik, uderzyła w bramę i wraz z nią zatrzymała się na terenie posesji.
Z kobietą podróżowało 2,5-letnie dziecko, więc na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Na szczęście maluch był prawidłowio zabezpieczony w foteliku i nie odniósł żadnych obrażeń.
Kobieta była trzeźwa, za naruszenie przepisów o ruchu drogowym ukarano ją mandatem karnym oraz punktami karnymi.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze