Reklama

Wjechała na podwórko razem z... bramą. Wiozła 2,5-letnie dziecko

Do zdarzenia doszło 20 bm., ok. godziny 11.40, w Dubiecku.

Policjanci ustalili, że kierująca audi na łuku drogi straciła panowanie nad samochodem, przejechała przez chodnik, uderzyła w bramę i wraz z nią zatrzymała się na terenie posesji. 

Z kobietą podróżowało 2,5-letnie dziecko, więc na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Na szczęście maluch był prawidłowio zabezpieczony w foteliku i nie odniósł żadnych obrażeń.  

Kobieta była trzeźwa, za naruszenie przepisów o ruchu drogowym ukarano ją mandatem karnym oraz punktami karnymi.


fot.KMP Przemyśl
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama