Kancelaria burmistrza Jarosławia zachęca do składania wniosków na Jarosławy 2016, honorową nagrodę włodarza miasta.
Propozycję mogą zgłaszać mieszkańcy, organizacje pozarządowe, podmioty działające w zakresie pożytku publicznego, Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego, organy administracji publicznej, zakłady pracy działające na terenie Gminy Miejskiej Jarosław oraz radni.
– Propozycje kandydatur do nagrody można składać w terminie do 5 sierpnia 2016 roku osobiście w Kancelarii Urzędu Miasta Jarosławia, wysyłając pocztą na adres urzędu lub elektronicznie, wysyłając skan wniosku na adres mailowy kancelaria@um.jaroslaw.pl. Wnioski są dostępne w Kancelarii Urzędu Miasta Jarosławia, Punkcie Informacji Turystycznej Centrum Kultury i Promocji, Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz na stronie internetowej www.jaroslaw.pl – informuje ratusz.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.KolpingU słowikaTen w kaskuBallada o Janku Swiz.Straż miejska
Dawaj Janek , bierz długopis i druki , poproś brata / on taki lepiej ogarnięty / i wnioskujcie . Jak będziecie mieli problem z pisaniem dużymi literami to poproś sanitariusza lub pielegniarza - szczególnie Ci z Kościuszki są bardzo mili dla pacjentów. Nie zapomnij włożyć coś na głowę / jak będzie ciasne to dla ciebie nawet lepiej/
a może by ten od "kulek" z Przemyskiej ???
KolpingU słowikaTen w kaskuBallada o Janku Swiz.Straż miejska
Dawaj Janek , bierz długopis i druki , poproś brata / on taki lepiej ogarnięty / i wnioskujcie . Jak będziecie mieli problem z pisaniem dużymi literami to poproś sanitariusza lub pielegniarza - szczególnie Ci z Kościuszki są bardzo mili dla pacjentów. Nie zapomnij włożyć coś na głowę / jak będzie ciasne to dla ciebie nawet lepiej/
a może by ten od "kulek" z Przemyskiej ???