Trochę wody dla ochłody nie zaszkodzi nikomu, szczególnie gdy jest ona krystalicznie czysta, a na posterunku stoją ratownicy. Mowa o przeworskiej odkrytej pływalni przy ul. Krakowskiej.
Pływalnia tradycyjnie ruszyła z pierwszym dniem wakacji, 25 czerwca. Stan czystości wody w zalewach położonych najbliżej Przeworska pozostawia wiele do życzenia, dlatego spora część mieszkańców, szukając ochłody, wybiera kąpiel tutaj. Poza jakością wody dla dorosłych szczególnie ważna jest troska o swoje pociechy, dlatego obecność ratowników z przeworskiego WOPR pozwala im czuć się pewniej. Korzystanie z pływalni jest również korzystne dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny, ponieważ dla nich całodniowy bilet wstępu kosztuje symboliczną złotówkę.
– Gdy jest piękna pogoda, z obiektu korzysta 250 – 300 osób. Gdy słoneczna aura sprzyja i kulminacja upałów przypada na weekend, nasz obiekt tętni życiem i przeżywa prawdziwe oblężenie. Jednak takich upalnych dni w tym roku nie było zbyt wiele. Obecnie po kilku dniach deszczowych w ogóle nie ma osób korzystających z pływalni, bo po ochłodzeniu temperatura wody przez kilka dni jest niższa. Jeśli w najbliższy weekend słońce uśmiechnie się do nas mocniej, chcielibyśmy przeprowadzić pierwsze w sezonie turnieje siatkówki i piłki nożnej plażowej. Mamy również w planach kilka innych atrakcji i niespodzianek szczególnie dla dzieci i młodzieży korzystających z obiektu w czasie sezonu – mówi Grzegorz Łuczyk.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W Przemyślu można się wykąpać w wannie, bo o pływalni z prawdziwego zdarzenia nie ma co marzyć.Czy nasi włodarze są głupsi od pana prezydenta Jarosławia i Przeworska ?
oooooooooooo, jeszcze jak gupsi !!!!!!! szczególnie jeden półdebilekmogę to nawet udowodnić i pokazać hahahahaszok !
W Przemyślu można się wykąpać w wannie, bo o pływalni z prawdziwego zdarzenia nie ma co marzyć.Czy nasi włodarze są głupsi od pana prezydenta Jarosławia i Przeworska ?
oooooooooooo, jeszcze jak gupsi !!!!!!! szczególnie jeden półdebilekmogę to nawet udowodnić i pokazać hahahahaszok !