Reklama

Woda na odkrytej pływalni badana co 4 godziny

22/07/2016 10:42

Trochę wody dla ochłody nie zaszkodzi nikomu, szczególnie gdy jest ona krystalicznie czysta, a na posterunku stoją ratownicy. Mowa o przeworskiej odkrytej pływalni przy ul. Krakowskiej.

Pływalnia tradycyjnie ruszyła z pierwszym dniem wakacji, 25 czerwca. Stan czystości wody w zalewach położonych najbliżej Przeworska pozostawia wiele do życzenia, dlatego spora część mieszkańców, szukając ochłody, wybiera kąpiel tutaj. Poza jakością wody dla dorosłych szczególnie ważna jest troska o swoje pociechy, dlatego obecność ratowników z przeworskiego WOPR pozwala im czuć się pewniej. Korzystanie z pływalni jest również korzystne dla osób posiadających Kartę Dużej Rodziny, ponieważ dla nich całodniowy bilet wstępu kosztuje symboliczną złotówkę.

– Gdy jest piękna pogoda, z obiektu korzysta 250 – 300 osób. Gdy słoneczna aura sprzyja i kulminacja upałów przypada na weekend, nasz obiekt tętni życiem i przeżywa prawdziwe oblężenie. Jednak takich upalnych dni w tym roku nie było zbyt wiele. Obecnie po kilku dniach deszczowych w ogóle nie ma osób korzystających z pływalni, bo po ochłodzeniu temperatura wody przez kilka dni jest niższa. Jeśli w najbliższy weekend słońce uśmiechnie się do nas mocniej, chcielibyśmy przeprowadzić pierwsze w sezonie turnieje siatkówki i piłki nożnej plażowej. Mamy również w planach kilka innych atrakcji i niespodzianek szczególnie dla dzieci i młodzieży korzystających z obiektu w czasie sezonu – mówi Grzegorz Łuczyk.

Reklama


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    liki - niezalogowany 2016-07-22 11:36:14

     W Przemyślu można się wykąpać w wannie, bo o pływalni z prawdziwego zdarzenia nie ma co marzyć.Czy nasi włodarze są głupsi od pana prezydenta Jarosławia i Przeworska ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2016-07-22 18:48:54

    oooooooooooo, jeszcze jak gupsi !!!!!!! szczególnie jeden półdebilekmogę to nawet udowodnić i pokazać hahahahaszok !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości