Reklama

Wólczanka Stal Systems już na podium. Texom Sokół nie odpuszcza

Piłkarze III ligi (grupa IV) mają za sobą 15. kolejkę mistrzowskich spotkań.

Szóste z rzędu zwycięstwo odniosła ekipa Wólczanki Stal Systems Wólka Pełkińska. Tym razem na własnym boisku pokonała niewygodną Wisłokę Dębica 2:1 (1:0). Bramki zdobyli Kamil Bała (44. min) i Mateusz Olejarka (58. min).  A że za dobrą postawę zazwyczaj przychodzi nagroda, podopieczni Daniela Myśliwca awansowali na podium III-ligowych zmagań. A pomyśleć, że na przełomie sierpnia i września było krucho…
Nie odpuszcza Texom Sokół Sieniawa. Po niespodziewanym odpadnięciu z okręgowego Pucharu Polski, team Ryszarda Kuźmy wynagrodził to sobie zwycięstwem u siebie z Podhalem Nowym Targ 2:1 (2:0) po trafieniach Dawida Graszy (21. min) i Daquana Kinga (44. min). Łatwo jednak nie było, ale przed spotkaniem nikt nie śmiałby nawet powiedzieć, że starcie z „góralami” będzie lekkie, łatwe i przyjemne. Dzięki temu sieniawianie awansowali na 2. miejsce w tabeli, wciąż pozostając jedyną drużyną w stawce, która nie przegrała jeszcze meczu. Podium wygląda pięknie…


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama