Piłkarze III ligi (grupa IV) mają za sobą 15. kolejkę mistrzowskich spotkań.
Szóste z rzędu zwycięstwo odniosła ekipa Wólczanki Stal Systems Wólka Pełkińska. Tym razem na własnym boisku pokonała niewygodną Wisłokę Dębica 2:1 (1:0). Bramki zdobyli Kamil Bała (44. min) i Mateusz Olejarka (58. min). A że za dobrą postawę zazwyczaj przychodzi nagroda, podopieczni Daniela Myśliwca awansowali na podium III-ligowych zmagań. A pomyśleć, że na przełomie sierpnia i września było krucho…
Nie odpuszcza Texom Sokół Sieniawa. Po niespodziewanym odpadnięciu z okręgowego Pucharu Polski, team Ryszarda Kuźmy wynagrodził to sobie zwycięstwem u siebie z Podhalem Nowym Targ 2:1 (2:0) po trafieniach Dawida Graszy (21. min) i Daquana Kinga (44. min). Łatwo jednak nie było, ale przed spotkaniem nikt nie śmiałby nawet powiedzieć, że starcie z „góralami” będzie lekkie, łatwe i przyjemne. Dzięki temu sieniawianie awansowali na 2. miejsce w tabeli, wciąż pozostając jedyną drużyną w stawce, która nie przegrała jeszcze meczu. Podium wygląda pięknie…
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze