Reklama

Wólczanka Stal Systems zaczęła z wysokiego pułapu

Znakomicie rozpoczęła rundę wiosenną (7 – 8 marca br,.) III-ligowych rozgrywek ekipa Wólczanki Stal Systems Wólka Pełkińska. Na bardzo trudnym terenie w Dębicy, pokonała Wisłokę i do lidera wciąż traci ledwie jeden punkt.

Jeden błąd natomiast zdecydował o porażce Texom Sokoła Sieniawa w Puławach. Błąd, który przydarzył się w pechowej, 13. minucie spotkania. Cóż z tego, że potem podopieczni Ryszarda Kuźmy mieli przewagę, skoro nie stworzyli na tyle klarownej sytuacji, aby wywieźć choćby punkt. Liderem tabeli został Motor Lublin, który rozgromił 7:0 u siebie Chełmiankę.

 

Wisłoka Dębica – Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska 0:1 (0:1)
Bramka: 0:1 Bała 42. min.
Wisłoka: Libera – Król (68. Pelc), Makowski, Cabała – Zygmunt, Łanucha, Wrzosek, Prokop (68. Fedan), Rębisz (72. Kogut) – Sojda (72. Pawlak), Siedlik (62. Maik).
Wólczanka Stal Systems: Kubik – Wach, Wrona, Basista, Mazurek – Matofij, Tabor, Podstolak, Bała – D. Olejarka – Pietluch.
Sędziował: Grzegorz Jabłoński (Kraków). Żółte kartki: Łanucha, Kogut oraz Matofil, Bała, Wach, Podstolak i Tabor. Widzów: 800.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama