Znakomicie rozpoczęła rundę wiosenną (7 – 8 marca br,.) III-ligowych rozgrywek ekipa Wólczanki Stal Systems Wólka Pełkińska. Na bardzo trudnym terenie w Dębicy, pokonała Wisłokę i do lidera wciąż traci ledwie jeden punkt.
Jeden błąd natomiast zdecydował o porażce Texom Sokoła Sieniawa w Puławach. Błąd, który przydarzył się w pechowej, 13. minucie spotkania. Cóż z tego, że potem podopieczni Ryszarda Kuźmy mieli przewagę, skoro nie stworzyli na tyle klarownej sytuacji, aby wywieźć choćby punkt. Liderem tabeli został Motor Lublin, który rozgromił 7:0 u siebie Chełmiankę.
Wisłoka Dębica – Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska 0:1 (0:1)
Bramka: 0:1 Bała 42. min.
Wisłoka: Libera – Król (68. Pelc), Makowski, Cabała – Zygmunt, Łanucha, Wrzosek, Prokop (68. Fedan), Rębisz (72. Kogut) – Sojda (72. Pawlak), Siedlik (62. Maik).
Wólczanka Stal Systems: Kubik – Wach, Wrona, Basista, Mazurek – Matofij, Tabor, Podstolak, Bała – D. Olejarka – Pietluch.
Sędziował: Grzegorz Jabłoński (Kraków). Żółte kartki: Łanucha, Kogut oraz Matofil, Bała, Wach, Podstolak i Tabor. Widzów: 800.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze