Reklama

Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska wicemistrzem rundy jesiennej

16 i 17 listopada br. piłkarze III ligi (grupa IV) zakończyli rundę jesienną sezonu 2019 – 2020.

To wyjątkowa ironia losu. Piłkarze Wólczanki Stal Systems Wólka Pełkińska kapitalnie spisywali się w rundzie jesiennej na wyjazdach, gdzie nie ponieśli ani jednej porażki. Jednak tytuł wicemistrza jesieni zdobyli na stadionie Orła w Przeworsku. Występowali przy ulicy Budowlanych, ich obiekt bowiem przechodzi gruntowną modernizację. Na wiosnę będzie gotowy. Pokonując dotychczasowego lidera, rezerwy kieleckiej Korony, wygrali „u siebie” dopiero po raz drugi w rundzie.
Także zwycięstwem zmagania jesienią sfinalizowali piłkarze Texom Sokoła Sieniawa. Podopieczni Ryszarda Kuźmy bardzo długo męczyli się w Giebułtowie, gdzie Jutrzenka wysoko zawiesiła poprzeczkę. Ostatecznie jednak celny strzał Kacpra Drelicha w 78. min pozwoli sieniawianom na złapanie oddechu przed trudną rundą wiosenną. Mistrzem rundy jesiennej został Hutnik Kraków, który marzy o powrocie do lat świetności, kiedy na Suche Stawy przyjeżdżały ekipy z najwyższej półki.

 

Reklama

Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska – Korona II Kielce 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Olejarka 52. min, 2:0 Pietluch 78. min.
Wólczanka Stal Systems: Kubik – Łazarz, Wrona, Basista, Mazurek – Kądziołka (66. Kocur), Olejarka, Tabor (16. Chorolskyj), Podstolak, Kłos (87. Szczypek) – Pietluch (90. Matofij).
Korona II: Osobiński – Więckowski, Prętnik, Dziubek (75. Bujak), Miletić – Górski (37. Petrović), Jopkiewicz (58. P. Lisowski), Martinez, D. Lisowski – Piróg (68. Szelągowski), Sowiński (82. Kaczmarski).
Sędziował: Marcin Czerwień (Kraków). Żółte kartki: Podstolak oraz Dziubek, Górski i Prętnik. Widzów: 500.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama