Reklama

Wólczanka zbiła Izolator! Coraz bliżej mistrza jesieni

W 14. kolejce IV-ligowych spotkań, rozegranej 22 i 23 października br., oczy kibiców skierowane były na Wólkę Pełkińską, gdzie swoje siły mierzył lider z wiceliderem tabeli.

To był zdecydowanie hit rundy jesiennej IV-ligowych zmagań. Zdecydowani suwereni rozgrywek, czyli Wólczanka Wólka Pełkińska i Izolator Boguchwała zmierzyli swoje siły na boisku tej pierwszej drużyny. Konfrontacja wyszła na korzyść podopiecznych Grzegorza Sitka, którzy nie dali większych szans naszpikowanej byłym I-ligowcami drużynie spod Rzeszowa. Wygrali 3:1 (2:0) po bramkach Karola Skuby (19. min), Krzysztofa Pietlucha (34. Min) i Macieja Lecha (63. min – karny). Dzięki temu zwycięstwu przewaga Wólczanki wzrosła do czterech punktów, co oznacza, że mistrzostwo jesieni jest na wyciągnięcie ręki.

Derbowy mecz w Sieniawie pomiędzy Sokołem a Polonią Przemyśl zakończył się wygraną gospodarzy 2:1 (0:0). Bramki dla podopiecznych Tomasza Orłowskiego strzelili Dawid Czyrny (61. min) i Dawid Gnatek (73. min). Dla Polonii trafił Mateusz Wanat (53. min).

Reklama

Bardzo cenny komplet punktów z Ropczyc wywiózł Piast Tuczempy, podobnie jak z Nowej Dęby Orzeł Przeworsk. Piast wygrał 1:2 (0:1) po golach Radosława Gila (34. min) i Dmytro Szyraja (60. min), Orzeł także 1:2 (0:0) po bramkach Dawida Pigana (55. min) i Piotra Boratyna (57. min).

Ekipie z Wiązownicy nie udało się przełamać defensywy Głogovii, remisując u siebie 0:0.

Beniaminek z Pruchnika gościł w Jaśle i był o krok od zdobycie pierwszego wyjazdowego punktu. Ostatecznie musiał uznać wyższość Czarnych, przegrywając 2:1 (0:0). Autorem jedynej bramki był w 61. min Miłosz Czura.

Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy 1:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Gil 34. min, 1:1 Rogala 48. min, 1:2 Szyraj 60. min.
Błękitni: Pociask – Proczek, Kozioł, Świętoń, Orzech – D. Zawiślak (65. Bonowicz), Hirka (80. Kukla), Wiktor, Rogala – Ł. Kosiba (46. Cesarz) – Szewczyk (90. Baran).
Piast: Nalepa – Kwaśny, Jaroch, Bawoł, Gil – Wiącek (86. Zając), B. Noga, Wota, Kloc (63. Wójcik) – R. Noga – Szyraj.
Sędziował: Marcin Konefał (Mielec). Żółte kartki: Ł. Kosiba, Kozioł, Proczek, Szewczyk oraz Jaroch i Szyraj. Widzów: 100.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    MK - niezalogowany 2016-10-24 11:21:16

    Beniaminek z Pruchnika gościł w Jaśle i był o krok od zdobycie pierwszego wyjazdowego punktu. Ostatecznie musiał uznać wyższość Czarnych, przegrywając 2:1 (0:0). Autorem jedynej bramki był w 61. min Miłosz Czura.wam płacą za te bzdury?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama