Reklama

Wpadł w poślizg i potrącił rowerzystę

Do wypadku doszło dziś, 27 bm., przed godz. 8, w Dąbrowicy.

Jak podaje KMP Tarnobrzeg, 20-latek jadący fiatem seicento wpadł w poślizg, stracił panowanie nad samochodem i potrącił jadącego tym samym pasem rowerzystę. Ślizgający się fiat uderzył też w bok skody, której właścicielka wyjeżdżała właśnie z prywatnej posesji. 

23-letni rowerzysta trafił do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    fff - niezalogowany 2016-01-28 12:12:39

    i ku*wa pewnie jechal powoli....Jest coś takiego jak zachowanie szczególnej ostrożności a w warunkach śliskiej nawierZchni to szczególnej^2

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości