Do wypadku doszło dziś, 27 bm., przed godz. 8, w Dąbrowicy.
Jak podaje KMP Tarnobrzeg, 20-latek jadący fiatem seicento wpadł w poślizg, stracił panowanie nad samochodem i potrącił jadącego tym samym pasem rowerzystę. Ślizgający się fiat uderzył też w bok skody, której właścicielka wyjeżdżała właśnie z prywatnej posesji.
23-letni rowerzysta trafił do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.i ku*wa pewnie jechal powoli....Jest coś takiego jak zachowanie szczególnej ostrożności a w warunkach śliskiej nawierZchni to szczególnej^2
i ku*wa pewnie jechal powoli....Jest coś takiego jak zachowanie szczególnej ostrożności a w warunkach śliskiej nawierZchni to szczególnej^2