Dzisiaj, 31 października br., piłkarze III ligi rozegrali 17. kolejkę mistrzowskich spotkań.
Wólczanka Stal Systems przegrała drugi mecz z rzędu. W futbolu są prawa serii. Najpierw notowali passę siedmiu wygranych z rzędu, teraz wpadli w mały kryzys, oby jak najszybciej zażegnany. Siarka Tarnobrzeg wykorzystała niepewność trzeciej ekipy w tabeli i wywiozła z jej terenu komplet punktów.
W 17. kolejce odbyła się tylko połowa z zaplanowanych terminarzem spotkań. Wszystko przez zagrożenie epidemiczne, związane z koronawirusem SARS-CoV-2. Z tego powodu do gry nie przystąpił Texom Sokół Sieniawa, z tego samego powodu swojego meczu w Białej Podlaskiej nie rozegrał KS Wiązownica.
Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska – Siarka Tarnobrzeg 1:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Kargulewicz 22. min, 0:2 Janeczko 29. min (karny), 1:2 Wrona 55. min.
Wólczanka Stal Systems: Kubik – Wach, Wrona, Pawłowski, Łazarz – Szczypek, Podstolak, Bała (46. Masny) – Olejarka (82. Gul) – Durda, Pietluch (70. Dusiło).
Siarka: Kowal – Kowalik, Bierzało, Duda, Sulkowski – Kargulewicz (83. Bury), Janeczko (90. D’Apollonio), Tabor, Mróz, Wolski – Bałdyga (65. Gajewski).
Sędziował: Janusz Bobrek (Kraków). Żółte kartki: Bała, Wach oraz Janeczko, Wolski, Tabor i Bury. Mecz bez udziału publiczności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze