Reklama

Wsteczny bieg teamu Daniela Myśliwca. Druga porażka z rzędu Wólczanki Stal Systems

Dzisiaj, 31 października br., piłkarze III ligi rozegrali 17. kolejkę mistrzowskich spotkań.

Wólczanka Stal Systems przegrała drugi mecz z rzędu. W futbolu są prawa serii. Najpierw notowali passę siedmiu wygranych z rzędu, teraz wpadli w mały kryzys, oby jak najszybciej zażegnany. Siarka Tarnobrzeg wykorzystała niepewność trzeciej ekipy w tabeli i wywiozła z jej terenu komplet punktów.
W 17. kolejce odbyła się tylko połowa z zaplanowanych terminarzem spotkań. Wszystko przez zagrożenie epidemiczne, związane z koronawirusem SARS-CoV-2. Z tego powodu do gry nie przystąpił Texom Sokół Sieniawa, z tego samego powodu swojego meczu w Białej Podlaskiej nie rozegrał KS Wiązownica.

 

Reklama

Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska – Siarka Tarnobrzeg 1:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Kargulewicz 22. min, 0:2 Janeczko 29. min (karny), 1:2 Wrona 55. min.
Wólczanka Stal Systems: Kubik – Wach, Wrona, Pawłowski, Łazarz – Szczypek, Podstolak, Bała (46. Masny) – Olejarka (82. Gul) – Durda, Pietluch (70. Dusiło).
Siarka: Kowal – Kowalik, Bierzało, Duda, Sulkowski – Kargulewicz (83. Bury), Janeczko (90. D’Apollonio), Tabor, Mróz, Wolski – Bałdyga (65. Gajewski).
Sędziował: Janusz Bobrek (Kraków). Żółte kartki: Bała, Wach oraz Janeczko, Wolski, Tabor i Bury. Mecz bez udziału publiczności.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama