Trzech mężczyzn wtargnęło do domu szwagra, siłą wyciągając go z domu. Brutalnie pobili i zastraszyli. Mężczyzna z obrażeniami głowy trafił do szpitala.
– W czwartek wieczorem policjanci zostali zawiadomieni o pobiciu, które miało miejsce w Oleszycach. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że do domu pokrzywdzonego przyszli trzej bracia jego żony. Siłą wyciągnęli go z domu. Następnie zaczęli go bić, wlewali do ust alkohol, po czym założyli mu na głowę plastikowy worek i dusili go. Pobitego mężczyznę zostawili przed budynkiem i odeszli. Po jakimś czasie wrócili do domu pokrzywdzonego i grozili mu ponownym pobiciem. Pokrzywdzony trafił do szpitala – informuje KPP Lubaczów.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.3 lata za takie przestępstwo to śmieszne nasze prawo jest a jak by go zabili ...
Śmieszne prawo owszem, bo biedna kobieta wzywała wiele razy policję, ale rodzina męża ma znajomości właśnie w owej policji, dlatego sama sobie nie mogła poradzić...A zabić to ten kretynów mógł żonę lub któreś ze swoich dzieci. ..Nie znasz sytuacji TO SIĘ NIE WYPOWIADAJ
Gościu znęcał się nad żoną - siostrą tych trzech braci. Facet nic nie robi, chodzi i pje.
Musiał gościu coś przeskrobać
3 lata za takie przestępstwo to śmieszne nasze prawo jest a jak by go zabili ...
Śmieszne prawo owszem, bo biedna kobieta wzywała wiele razy policję, ale rodzina męża ma znajomości właśnie w owej policji, dlatego sama sobie nie mogła poradzić...A zabić to ten kretynów mógł żonę lub któreś ze swoich dzieci. ..Nie znasz sytuacji TO SIĘ NIE WYPOWIADAJ