Reklama

Wtargnęli do domu i brutalnie pobili szwagra

21/08/2016 19:00

Trzech mężczyzn wtargnęło do domu szwagra, siłą wyciągając go z domu. Brutalnie pobili i zastraszyli. Mężczyzna z obrażeniami głowy trafił do szpitala.

– W czwartek wieczorem policjanci zostali zawiadomieni o pobiciu, które miało miejsce w Oleszycach. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że do domu pokrzywdzonego przyszli trzej bracia jego żony. Siłą wyciągnęli go z domu. Następnie zaczęli go bić, wlewali do ust alkohol,  po czym założyli mu na głowę plastikowy worek i dusili go. Pobitego mężczyznę zostawili przed budynkiem i odeszli. Po jakimś czasie wrócili do domu pokrzywdzonego i grozili mu ponownym pobiciem. Pokrzywdzony trafił do szpitala – informuje KPP Lubaczów.

Podejrzani to trzej bracia w wieku 25, 43 i 44 lat. Zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Grozi im do trzech lat pozbawienia wolności.
BP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    asd - niezalogowany 2016-08-22 11:39:28

    Musiał gościu coś przeskrobać

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    prawobodu**y - niezalogowany 2016-08-22 18:58:44

    3 lata za takie przestępstwo to śmieszne nasze prawo jest a jak by go zabili ... 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    xyz - niezalogowany 2016-08-22 22:04:45

    Śmieszne prawo owszem, bo biedna kobieta wzywała wiele razy policję, ale rodzina męża ma znajomości właśnie w owej policji, dlatego sama sobie nie mogła poradzić...A zabić to ten kretynów mógł żonę lub któreś ze swoich dzieci. ..Nie znasz sytuacji TO  SIĘ  NIE  WYPOWIADAJ

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości