Reklama

Wybieramy marzenia – nie uzależnienia!

Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy zaprasza uczniów szkół podstawowych z klas od IV do VIII z Przemyśla i okolic do udziału w 2. edycji konkursu plastycznego ,,Wybieram marzenia – nie uzależnienia!”.

Konkurs ma na celu popularyzację wiedzy na temat uzależnień, promocję zdrowego trybu życia i uświadomienie młodzieży zagrożeń wynikających z używania środków psychoaktywnych i spożywania alkoholu. Prace należy składać osobiście lub drogą pocztową do 29 marca na adres: Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy, ul. Różana 9, 37-710 Żurawica. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 19 kwietnia 2018 roku.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości