Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy zaprasza uczniów szkół podstawowych z klas od IV do VIII z Przemyśla i okolic do udziału w 2. edycji konkursu plastycznego ,,Wybieram marzenia – nie uzależnienia!”.
Konkurs ma na celu popularyzację wiedzy na temat uzależnień, promocję zdrowego trybu życia i uświadomienie młodzieży zagrożeń wynikających z używania środków psychoaktywnych i spożywania alkoholu. Prace należy składać osobiście lub drogą pocztową do 29 marca na adres: Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy, ul. Różana 9, 37-710 Żurawica. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 19 kwietnia 2018 roku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze