Do zdarzenia doszło dzisiaj (26 bm.), tuż po godzinie 7 rano.
Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący renault scenic podczas włączania się do ruchu prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej oplem astrą. W wyniku zderzenia obrażeń doznali oboje kierujący pojazdami, odwieziono ich do szpitala.

Kierująca oplem 37-letnia mieszkanka woj. lubelskiego była trzeźwa. Od 58-latka z gminy Wiązownica, który kierował renault, pobrano krew do badań.
Ruch na tym odcinku był czasowo wstrzymany, podróżujących kierowano na objazdy.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Witam, poszukuję osób poszkodowanych z tego wypadku. Proszę o kontakt compensation@wp.pl
Witam, poszukuję osób poszkodowanych z tego wypadku. Proszę o kontakt compensation@wp.pl