Reklama

Wypadek na pasach. Pieszy trafił do szpitala

Do wypadku doszło dziś, 10 bm., tuż po godz. 11.30 na ulicy Okulickiego w Stalowej Woli.

Funkcjonariusze KPP Stalowa Wola wstępnie ustalili, że 31-letnia mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego, kierująca volkswagenem golfem, na przejściu dla pieszych potrąciła 67-letniego mieszkańca Stalowej Woli. Ranny trafił do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Trwa ustalanie okoliczności wypadku.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama